Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

BRAC-1.5-pripreme za ribarenje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator

Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

PostSubject: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Tue 8 Apr - 17:06:45

evo jos 20-ak dana,pa idemo na brac.da ustedimo nesto love i da se zdravo hranimo tribalo bi se bacit na ribolov.posto nece bit miseca tribat cemo bacit parangale po danu.tako da bi bilo najbolje da krenimo rano ujutro i bacimo ih.ja planiram ponit jedno 250 udica za mole (ima li ih jos ko govana?) i jedno 130 za oboritu ribu.I jos pekny halane ti ponesi onaj svoj za komarce i mislim da ce to bit dovoljno da prezivimo 2 dana na bracu.Ako nista ne uvatimo uvik ima kneza i pirki koje samo cekaju da neko baci udicu.Ipak se nadam da nam nece bit potriba njih lovit.E jos mile.e sta sam ono tia rec.e sitia sam se.mile je picka
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Tue 8 Apr - 19:12:50

Afro Galeb wrote:
evo jos 20-ak dana,pa idemo na brac.da ustedimo nesto love i da se zdravo hranimo tribalo bi se bacit na ribolov.posto nece bit miseca tribat cemo bacit parangale po danu.tako da bi bilo najbolje da krenimo rano ujutro i bacimo ih.ja planiram ponit jedno 250 udica za mole (ima li ih jos ko govana?) i jedno 130 za oboritu ribu.I jos pekny halane ti ponesi onaj svoj za komarce i mislim da ce to bit dovoljno da prezivimo 2 dana na bracu.Ako nista ne uvatimo uvik ima kneza i pirki koje samo cekaju da neko baci udicu.Ipak se nadam da nam nece bit potriba njih lovit.E jos mile.e sta sam ono tia rec.e sitia sam se.mile je picka

sta se mene tice more moj parangal, nije bas velik oko 70 udica, i udice su malo manje, al za komarce dusu dala, ma bice nesta sigurno, iman ja nesta liganja za jesku u skrinji, tribacemo lovit jer san ja dozivija bankrot ovi misec i sad san u stecaju , al snacemo se vec, ma samo nek vrime bude dobro za ostalo je lako
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Tue 8 Apr - 20:21:09

pekny halan wrote:
Afro Galeb wrote:

sta se mene tice more moj parangal, nije bas velik oko 70 udica, i udice su malo manje, al za komarce dusu dala, ma bice nesta sigurno, iman ja nesta liganja za jesku u skrinji, tribacemo lovit jer san ja dozivija bankrot ovi misec i sad san u stecaju , al snacemo se vec, ma samo nek vrime bude dobro za ostalo je lako

e ludilo sta imas liganja.ja cu ovih dana provat uvatit jos koju lignju ako se vrime malo smiri.mozemo isto bacit gaunaru koji dan prije braca tako da nece bit problema za jesku.koliko imas liganja?
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Tue 8 Apr - 20:49:03

ma neam puno to su ove ledove kupljene, mislin da je jedan ipo oni paket, mozda neta manje od kile.... Suspect
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Tue 8 Apr - 21:00:50

pekny halan wrote:
ma neam puno to su ove ledove kupljene, mislin da je jedan ipo oni paket, mozda neta manje od kile.... Suspect

ludilo.jos koju sta ja uvatim i gauni.bit ce dovoljno.ima u lukima uzgajaliste kamenica.tu ima ribe,a posebno komarci.takoder znam isto jednu dobru postu na ulazu u luka (fratri,arbuni)

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.evo dosli smo do 1000 postova lol! .kad cemo se opit da to proslavimo?
Back to top Go down
View user profile
Mile
Admin

Number of posts : 506

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Thu 10 Apr - 1:18:53

problemi afro, a? No

Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Thu 10 Apr - 1:21:02

Mile wrote:
problemi afro, a? No

ma nema problema mile
Back to top Go down
View user profile
Mile
Admin

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Thu 10 Apr - 1:22:39

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
problemi afro, a? No

ma nema problema mile

olala...za koliko ljudi ce ostat slobodno mista. ono bar da vidim dokle mozemo noge protegnit

Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Thu 10 Apr - 1:30:01

Mile wrote:
Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
problemi afro, a? No

ma nema problema mile

olala...za koliko ljudi ce ostat slobodno mista. ono bar da vidim dokle mozemo noge protegnit

ma ne drci.idemo sa 2 kaic i nema brige.moze nas komodno stat 10-ak plus jos 30-40 l alkohola
Back to top Go down
View user profile
Mile
Admin

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Thu 10 Apr - 1:31:49

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
problemi afro, a? No

ma nema problema mile

ma ne drci.idemo sa 2 kaic i nema brige.moze nas komodno stat 10-ak plus jos 30-40 l alkohola

nije lose, nije lose Very Happy

mime21

Number of posts : 99

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Thu 10 Apr - 15:32:34

cim ste spomenuli 30-40 litara,vec mi de svida
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: BRAC-1.5-pripreme za ribarenje   Today at 5:13:21

Back to top Go down

BRAC-1.5-pripreme za ribarenje