Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Najbolje galebarske price

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Gost
Guest

PostSubject: Najbolje galebarske price   Fri 28 Mar - 18:41:19

ako je ovo galebarski forum unda bi ovo tribala bit glavna tema, a ne, ode se glasa za najbolju pivu, prica o florinu cernatu, o tome sta smo namazali na vetu kruva..dajte jebote....

amo malo .... da se smijem!
Back to top Go down
Mile
Admin

Number of posts : 506
Registration date : 2008-03-23

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 0:43:24

ok...ovo cemo preimenovat u "najbolje galebarske price"

evo ja cu pocet sa jednom zvanom "po ure"

ima sam 17 godina i taman sam pocea nesto ozbiljnije muvat oko strankinja. jednog dana je dosa neki afrov poznanik kojem je trebalo 5 min. da slozi recenicu. i on mene jednom pita - kako se baru cehinje. a ja, ko dasa i pun samopouzdanja kazem "evo demonstrirat cu ti" i uletim jednoj vrhunskoj zenskoj koja je igrala na karte sa svojim mladjim rodjacima. upa sam s njom u vrhunsku pricu i pokusa se dogovorit za veceras, a ona je rekla da ce doc ako se uspije oslobodit familije. onda sam se ko frajer vratia do ovoga i reka sam mu "evo....tako se to radi!"

tu vecer sam ceka zensku na dogovorenom mistu, i na kraju se doista i pojavila. ja sretan ko beba, ali sam ubrzo vidia da za njom dolazi cila familija. dok sam prica s njom okupila se familija oko nas. caca me gleda i nesto mumlja a stric je vika "kalasnjikov, kalasnjikov" . uglavnom, mora sam se tu vecer oprostit od nje i sta sam malo na kutlesi pa se vratia za juto. tamo sam vidia rajka i njegovu ekipu hercegovaca. nakon sta sam im se priblizio vidia sam da pricaju sa 2 zgodne zenske. promotrio sam ih malo bolje i prepozna onu svoju. popizdia! prisa sam joj i pita "so you escaped your parents" a ona zacudjeno me pogleda i kaze jeeeeeeeeeeeeeees Suspect. brzo smo upali u pricu...pitala me koliko imam godina i prvi put to lito sam zapravo reka istinu....kad je ona rekla da ima 21 pomislio sam a u kurac! afro se ubrzo pridruzio a hercegovci su ostali sa strane. tako smo pricali i odjednom jedna izrazi zelju da se ode gola kupat. ja i frane se pogledali. nismo mogli virovat. odma smo pristali i otisli do malog porta s njima i skinili se. kad se ova moja skinila nisam moga virovat koja pica lol! odma smo nas dva uskocila za njima a hercegovci su nas gledali sa pizde...bili smo totalni dzekovi! afro

tako smo mi izlazili s njima par dana a drugi su pucali od ljubomore i nisu mogli virovat da sam capa tako stariju zensku. uglavnom ovo cemo preskocit samo cu se dotaknit prve brijacine. ja sam smoga hrabrosti, i zazvalia ovu svoju.afro je vidia mene i osokoljen krenio zazvalit svoju kad je ova podrignula ko homer simpson lol! afro je usred je zasta ko posran usred priblizavanja da je zazvali, a ja i moja se odvalili ko nikad!

zadnji dan smo ih tribali docekat na plazi ali one nisu dolazile. stali smo ko budale uru-uru ipo sve dok potpuno nismo izgubili nadu i vratili se kod afra pustat muziku dok ne pocne party u sidneyu koji je treba pocet za negdi uru. ja sam bia skroz u kurcu i pusta sam si don't cry od gunsa da donekle spasimo vecer ja i afro smo se vratili u sidney malo zaplesat sa katkom i prijateljicom. bilo nam je ludilo, plesali na rusko marzu i totalno zaboravili na ove dvi kad se odjednom pojave. afro je odjeba katku u milisekundi i odveli smo nase zenske na medice. no naravno, neko sranje se moralo desit. afru se ucinilo da je vidio rajka i krenia prema njemu. zapravo je to bia neki talijan s kojim je drmnia bocu viskija i vratia se. doslo je vrijeme za akciju. ja sam sa svojom osta na istoj lokaciji, a afro je ovu svoje odvea dalje. kad su se izgubili sa vidika da sam se u akciju...skida je lagano, obliziva, radia sve i svasta...no taman kad sam izvadia kondom i krenia u akciju evo ti afra sa svojom koja je bila vidno napizdjena! popizdia ja popizdia! afro koji si se kurac vec vratia! a afro...mile, ne govori nista...nisam nista moga....meni je suma plesala pred ocima! ali ima si po ure!

i tako meni propade seva sa 4 god starijom zenskom!

i da...ona zenska na kojoj sam demonstrira svoje umijece nije imala nikakve veze s ovom sta sam zbaria. to sam tek skonta nakon 3 dana!

Last edited by Mile on Fri 29 Aug - 0:29:18; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile http://galebovi-united.forum0.info
Gost
Guest

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:08:29

evo moje zgode, bilo mi je nekih 14 godina ako i tolko, jedanput san sa prijateljen kojeg necu spominjat nije clan, upira 2 svabice koje su bile malo vece raze, jedna je bila dobra u faci a druga uzas, al eto ovi kompa se zapalija i mi njih upirali na plazi, imale su 13-14 god, prvo smo ih gadjali kamenjima dok su se suncale same, onda smo ih zalivali vodon
naokon dan-2 smo ih upoznali ali vidi cuda, svabice nisu znale engleski, tako da se razgovor sastoja od drkeljanja rukama i pokusavanja da in objasnimo kako se one nama libe ikako bi ih rado zbarili, sta je u mom slucaju bila velika zabluda

e sad, ovaj kompa je nekin trikovima pitaj boga kako, uspija dogovorit sastanak navecer na plazi, i eto odemo mi, peremo zube sve to jel, dodjemo i one dodju, sidimo na plazi, i opet standarni "razgovor", mi nesta meljemo a one se cerekaju i nesta melju medju sobon, e, nisan ih nista razumijo, osin kad je jedna nakon 15-ak minuta rekla drugoj "debiles" , e jebemu, a ja ovome taman govorin kako je ova "njegova" ruzna u faci i da sugadne obe:supak:

i tako on odveo tu ruznu da naprave djir, a ja i ova ostali, e sad, ja gledan nju, ona mene, ja si mislin iss ti sta mi ovo tribalo, ona bice isto, nesta san ja drkelja bez veze, i tad se vrati kompa, ja ko iz puske "jesli li sta", on "ma nista stari, dosadno"

ja san umra, onda napravili jos djir i svak svojoj kuci

sta je galebar a
Back to top Go down
Mile
Admin

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:16:11

jebote....

ocekiva sam neki preokret...kad ono

Afro Galeb
Moderator

Number of posts : 365

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:21:13

E mile,mile sad sam ja kriv sta nisi potega onu cehinju.A jebote ima si po ure.Moga si svrsit 2 puta
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:27:09

Mile wrote:
jebote....

pa pise da se malo smijemo, nisu smisne price di ti sve polazi za rukom

evo more i prica kad san radio u restoranu na sanku, oko 11 uri dolazi cura iz kuce odma do nas, Cehinja, kaze halani popili pivo i sad ima samo slivovice a ona nece da pije to, pa ko jel joj mogu dat pivu, ja jon natocin po litre i kazen da izadnje kroza kuzinu da gazda ne vidi jer sidi vani, pita ona kad mora vratit kriglu, ja jon kazen sta prije jer ako gazda vidi da fali ijedna ubiceme , i kazen joj da dodje kad vidi da su se ugasila svitla, jer smo tad zatvoreni i gazda nece bi tu, i tako ona dodje oko jedne ure sa kriglon a ja spreman sank i umiren, svaki da bi skoro sasujo jednu (kriglu jelte) , i vraca ona kriglu, ja govorin daj si este jedne pivo, ona kaze dobro, i tako smo se malo zapili (cura more popit ebote), i posli otisli on`da bić, tocka, nema dalje
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:41:28

Evo i jedne moje price.Uglavnom upozna sam jednu amerikanku prije 2 lita.Bila je najbolja moja zenska do tad,a i posli toga.Evo prica ide ovako.Upozna sam je u kontri (kafic za pijanke) i sa njom i jos 5-6 prijatelja krenia na jebodrom (nase litnje misto za pijanke itd.... Smile ).Tu smo pili i ja sam se lagano pocea priblizavat prema njoj.Sigurno se pitate zasto lagano.Pa zato sta mi je njen rodak zapritia da ce me pribit ako sta pokusam sa njom.Ali dobro je ispalo sta se zeza u vezi toga i nije bilo problema.I tako ja pricam sa njom i nakon nekog vrimena pozovem je u kontre na pice.Pijemo pice i sve se cini idealno.Nakon par pica smo otisli na jelen (jedina koca u mimicama).Za par minuta smo zabrijali.Nisam tija pokusavat nista vise tu vecer jerbo nisam zna kako amerikanke reagiraju.Drugu vecer opet isti scenarij.E tu sam vecer odlucia napravit korak vise.I sve je islo ko podmazano.Brijemo mi i taman mi ruka instiktivno krene prema njenom donjem rublju kad odjednom .Pita me "what's my name?".Tia sam se bacit u more od srama.Pa kako sam moga zaboravit ime od 3 slova .Onda sam udria kontru i pita je kako se ja zovem.Kad je ona rekla afro bilo je gotovo.Samo je rekla da se vratimo u kontre i propa je moj pokusaj .Ipak ja sam upa u depresiju i ona je to osjetila.Tako da smo se opet zblizili ali nista od donjeg rublja.Ako nista izvuka sam pouku iz ovoga,a to je da amerikankama zapamtim ime.A jebiga kad sam se navika na cehinje kojima nije to toliko bitno
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:46:29

Afro Galeb wrote:
Evo i jedne moje price.Uglavnom upozna sam jednu amerikanku prije 2 lita.Bila je najbolja moja zenska do tad,a i posli toga.Evo prica ide ovako.Upozna sam je u kontri (kafic za pijanke) i sa njom i jos 5-6 prijatelja krenia na jebodrom (nase litnje misto za pijanke itd.... Smile ).Tu smo pili i ja sam se lagano pocea priblizavat prema njoj.Sigurno se pitate zasto lagano.Pa zato sta mi je njen rodak zapritia da ce me pribit ako sta pokusam sa njom.Ali dobro je ispalo sta se zeza u vezi toga i nije bilo problema.I tako ja pricam sa njom i nakon nekog vrimena pozovem je u kontre na pice.Pijemo pice i sve se cini idealno.Nakon par pica smo otisli na jelen (jedina koca u mimicama).Za par minuta smo zabrijali.Nisam tija pokusavat nista vise tu vecer jerbo nisam zna kako amerikanke reagiraju.Drugu vecer opet isti scenarij.E tu sam vecer odlucia napravit korak vise.I sve je islo ko podmazano.Brijemo mi i taman mi ruka instiktivno krene prema njenom donjem rublju kad odjednom .Pita me "what's my name?".Tia sam se bacit u more od srama.Pa kako sam moga zaboravit ime od 3 slova .Onda sam udria kontru i pita je kako se ja zovem.Kad je ona rekla afro bilo je gotovo.Samo je rekla da se vratimo u kontre i propa je moj pokusaj .Ipak ja sam upa u depresiju i ona je to osjetila.Tako da smo se opet zblizili ali nista od donjeg rublja.Ako nista izvuka sam pouku iz ovoga,a to je da amerikankama zapamtim ime.A jebiga kad sam se navika na cehinje kojima nije to toliko bitno

e jel ti rekla, you f#%&in` idiot

Last edited by pekny halan on Sat 29 Mar - 1:47:20; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mile
Admin

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:47:02

pekny halan wrote:
Mile wrote:
jebote....

pa pise da se malo smijemo, nisu smisne price di ti sve polazi za rukom

evo more i prica kad san radio u restoranu na sanku, oko 11 uri dolazi cura iz kuce odma do nas, Cehinja, kaze halani popili pivo i sad ima samo slivovice a ona nece da pije to, pa ko jel joj mogu dat pivu, ja jon natocin po litre i kazen da izadnje kroza kuzinu da gazda ne vidi jer sidi vani, pita ona kad mora vratit kriglu, ja jon kazen sta prije jer ako gazda vidi da fali ijedna ubiceme , i kazen joj da dodje kad vidi da su se ugasila svitla, jer smo tad zatvoreni i gazda nece bi tu, i tako ona dodje oko jedne ure sa kriglon a ja spreman sank i umiren, svaki da bi skoro sasujo jednu (kriglu jelte) , i vraca ona kriglu, ja govorin daj si este jedne pivo, ona kaze dobro, i tako smo se malo zapili (cura more popit ebote), i posli otisli on`da bić, tocka, nema dalje

pa da, naravno da su one neuspjesne jace...ali opet...ocekiva sam da ce se nesto desit...

dobro...ono na plazi je manje bitno. glavno da si se proveo!

Mile
Admin

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:47:48

Afro Galeb wrote:

hahahaha afro....what's my name?

nema pive na rodjendanu dok mi ne kazes!

Mile
Admin

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:48:20

pekny halan wrote:
Afro Galeb wrote:

svi smo joj znali ime osim njega!

Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 1:53:28

pekny halan wrote:
Afro Galeb wrote:

Ma sazna sam ime od prijatelja.Sazna sam joj ime,srednje ime i prezime.Naravno jos ga znam ali nije vise bitno osim ako dode ovo lito.Di sam ga moga i zapamtit kad sam te 2 veceri popia cilu pivovaru
Back to top Go down
View user profile
jemiveliki

Number of posts : 10

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 2:09:21

čujj,,,,,,,,,,,a znam ovu priču...ha ha.. kuko si mi znaš i sam koliko ali bar si naučio neštoo...
brale zanimljiva priča i poučna
Back to top Go down
View user profile
je 100%

Number of posts : 5
Registration date : 2008-03-29

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 2:09:57

a pa eto ako si je već jadnu bario mogo si joj bar ime zapamtit, čisto onako reda radi. al i ovo nisam nikad čula, svaka čast.
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 2:15:50

je 100% wrote:
a pa eto ako si je već jadnu bario mogo si joj bar ime zapamtit, čisto onako reda radi. al i ovo nisam nikad čula, svaka čast.

a sta's....izvuka sam pouku.Sad curama zapamtim i JMBG ako mi ga kazu
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sat 29 Mar - 11:08:43

.....danijela.....
Crying or Very sad
Back to top Go down
BoSKoviC

Number of posts : 6
Registration date : 2008-03-30

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 19:54:46

hello ljudovi! ja sam procackala malo po ovoj temi jer mi se ucinila najzanimljivija Very Happy i bas je slasna hehe
velike pohvale afro galebu, moran rec kako je on super galeb i trudi se jadan sta ce on je ponos vaseg foruma samo vi slusajte njega, ZIVIO AFRO GALEB!!
Back to top Go down
View user profile
Mile
Admin

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 19:59:24

BoSKoviC wrote:
hello ljudovi! ja sam procackala malo po ovoj temi jer mi se ucinila najzanimljivija Very Happy i bas je slasna hehe
velike pohvale afro galebu, moran rec kako je on super galeb i trudi se jadan sta ce on je ponos vaseg foruma samo vi slusajte njega, ZIVIO AFRO GALEB!!

znas naseg afra? Very Happy

Mile
Admin

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 20:01:47

dezurni_galeb wrote:
.....danijela.....
Crying or Very sad

otisla je danijela, nije rekla zbogom... No

BoSKoviC

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 20:18:16

e da da Mile jednom smo imali jako zanimljiv razgovor i reka mi je da kad je tako super da posjetin ovaj forum i slodobno napisen nesto vako jepo o njemu Laughing hehe pa eto par lipih rici za barba Afra
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 20:21:40

BoSKoviC wrote:
e da da Mile jednom smo imali jako zanimljiv razgovor i reka mi je da kad je tako super da posjetin ovaj forum i slodobno napisen nesto vako jepo o njemu Laughing hehe pa eto par lipih rici za barba Afra

Jel ti slucajno ime pocinje sa M?
Back to top Go down
View user profile
BoSKoviC

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 20:24:23

nije nega sa I Laughing
Back to top Go down
View user profile
Mile
Admin

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 20:28:17

BoSKoviC wrote:
e da da Mile jednom smo imali jako zanimljiv razgovor

sa afrom?

jesi sigurna? Suspect

Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 20:28:53

BoSKoviC wrote:
nije nega sa I Laughing

Ivana?
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Sun 30 Mar - 20:29:54

Ipak mislim da me to neko zajebaje.Saznat cu ja ko je Twisted Evil

Last edited by Afro Galeb on Sun 30 Mar - 20:56:50; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Today at 5:11:35

Back to top Go down

Najbolje galebarske price
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» My 2003 Land Rover D2 for sale price reduction Ł7600
» Price of feed
» White English Bulldog pups for sale **price reduced!
» Good price for a blue female?
» Half price dog beds!!