Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Hajduk kakav je nekad bia

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator

Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 31 Mar - 19:47:53

Godfather wrote:
Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat

Tek ga je potpisa, a istice mu tek 2011.
Traba ga zadrzat,ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.

ja mislim da ga triba prodat.ipak lova je lova.sa lovom od njegove prodaje sredit omladinsku skolu i doves par mladih igraca i kojeg iskusnog.posli toga nece bit potribe za prodajom kljucnih igraca jer ce se moc prezivit i bez prodaje igraca.dobro ne bi sad sve postalo idealno priko noci.tribalo bi neko vrime da sve dode na svoje ali u konacnici bi se isplatilo.sa takvom politikom i vrhunskim trenerima u omladinskoj skoli AJDUK bi se vratia na stare staze slave

ma daj Afro nemas pojma.
ako kralj KALE ostane bit ce bolje jer je daleko najbolji u Hajduku, a sad ne moze postic onu cijenu sta neke novine bubaju.
a kasnije kad rasturi u reprezentaciji( jer u njoj ce sigurno igrat poslije eura ) cijena ce mu bit jos veca od tih famoznih 10 000 000 funti.
KALE OSTANI

Ne moze jedan igrac napravit cuda.Ako se Kale ne proda sta ce bit?Pa to da Hajduk nece moc dovest ni jednog kvalitetnog igraca.Pitanje je oce li uopce moc zadrzat Cernata (2 000 000 EU).Tako je bolje strpit se neko vrime i onda smo na konju.Mladi igraci su spas nasega AJDUKA
Back to top Go down
View user profile
vilibor

Number of posts : 176
Registration date : 2008-04-19

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 16:29:58

Godfather wrote:
Afro Galeb wrote:
Da li mislite da bi hajduk triba zadrzat Cernata?Ja mislim da mora jer jedan takav igrac triba hajduku.Takoder mislim da Sablica ne triba ostavit u hajduku zbog njegovih cestih ozljeda i zbog baziranja na mlade igrace uz naravno bar iskusnih kao sto u Cernat,Zivkovic,Andric i Verpakoskis.Tudora ne spominjem jer ko zna sta ce bit s njim i oce li uopce vise zaigrat

Cernata i Verpakoskisa treba svakako zadrzat. Sablica treba potirat. A ovaj Zivkovic, cas igra dobro, cas lose ma i njega treba potira! I naravno obavezno treba zadrzat KALINICA!!!

prelistava san ove stare postove pa san tako nasa i ovaj. kalinica triba prodat sta prije jer je nizasta ni b od boksica
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 16:34:09

Godfather wrote:
Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

Traba ga zadrzat,ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.

ja mislim da ga triba prodat.ipak lova je lova.sa lovom od njegove prodaje sredit omladinsku skolu i doves par mladih igraca i kojeg iskusnog.posli toga nece bit potribe za prodajom kljucnih igraca jer ce se moc prezivit i bez prodaje igraca.dobro ne bi sad sve postalo idealno priko noci.tribalo bi neko vrime da sve dode na svoje ali u konacnici bi se isplatilo.sa takvom politikom i vrhunskim trenerima u omladinskoj skoli AJDUK bi se vratia na stare staze slave

ma daj Afro nemas pojma.
ako kralj KALE ostane bit ce bolje jer je daleko najbolji u Hajduku, a sad ne moze postic onu cijenu sta neke novine bubaju.
a kasnije kad rasturi u reprezentaciji( jer u njoj ce sigurno igrat poslije eura ) cijena ce mu bit jos veca od tih famoznih 10 000 000 funti.
KALE OSTANI

rukavina je duplo bolji ma sta duplo tri puta je bolji......brzi je , sedan puta je bolji dribler i ima bolju efikasnost. kale bi bija duplo bolji da realizira 20%svojih sansi...kojih je u hajduku zadnje dvi tri sezone ionako malo
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 16:40:35

Afro Galeb wrote:
Evo skoro su 4 ure ujuro a ja pisem po ovoj izlizanoj tastaturi i od pustog bubanja po njoj cu probudit ne samo svoju familju nego i susjede ali boli me kurac.Uglavnom pocelo je preoblikovanje HAJDUKA u dionicko drustvo sto bi moglo doniti dosta dobroga.Ako se prodaju dionice,a ja virujem da oce i to u kratkom roku jerbo ima miljon fanova hajduka koji ce kupit bar jednu dionicu nasega AJDUKA.Tada ce hajduk poslovat sa pozitivnom nulom i to je dobar pocetak.Onda ako su istinite one spekulacije da Abramovic oce Kalinica i to za oko 10 000 000 milja funti onda smo na konju.Sezona bi pocela sa miljonima ako nekim cudom lova nestane,a ne bi bilo prvi put.Samo se sitite da je hajduk u sezoni 1994/1995 igra u cetvrtfinalu lige prvaka i to protiv buduceg osvajaca.Mozda se tada u ligi prvaka nije zaradivalo ko sad ali ipak hajduk je dobia pozamasnu svotu,a posebno za ta vrimena.Ta lova je naravno nestala ka sta je nestala posli prodaje Igora Tudora.Ipak sad ce Hajduk bit dionicko drustvo i tocno ce se znat koliko hajduk ima soldi u blagajni (bar se nadam).Sa tom nadom i prodajom Kalinica ruskom lovasu i sa lovom od sponzora i grada hajduk ce imat dovoljno love za dovest kojeg mladog igraca (Ivo Ilicevic,Smrekar,Tomasov) i 1 ili 2 iskusna lisca (Ivan Leko).Ostalu lovu bi tribalo bar ja tako mislim ulozit u omladinsku skolu i skautiranje.Za pocetak ne bi bilo lose otvorit Hajdukov kamp u juznog americi i to u cileu zbog velikog broja hrvata i ne toliko velikog broja skauta iz zapadne europe.Takoder sta sam vec spominja trazit igrace po africi ali po totalnim zabokrecinama jer je totalna navala europskih skauta po africi,a posebno francuskih(po repke im je crno,a o ligi da nepricam) tako da nema smisla trazit igrace po senegalu,nigeriji,slonovaci nego po totalnim rupama,a uvik se moze jeftino nac koji igrac koji ce doc igrat za kilo banana i po kila kave.Tu mislim na totalnu dicu (14-15 god).Takoder hajduk mora imat vrhunske trenere u omladinskom pogonu,a ne onog jebivjetra Poklepovica.E to su moja misljenja o spasu AJDUKA,a sta vi mislite?

nemojte se ljutit ali govorite kao da puno igrate manager a ne kao da zivite na balkanu. ja san mislija uzet dionicu dvi al san odusta nakon sta san vidia o cemu se radi. hajduk nece na zelene grane dok de ne risi nosica i slicne kopiladi. samo ce pokupit lovu od vjernih navijaca a vecinski dio paketa ce ionako ostat kod njih jer su oni u postojecoj upravi pa cemo ionako opet samo lajat na misec........
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 16:41:13

vilibor wrote:
Godfather wrote:
Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:

ma daj Afro nemas pojma.
KALE OSTANI

rukavina je duplo bolji ma sta duplo tri puta je bolji......brzi je , sedan puta je bolji dribler i ima bolju efikasnost. kale bi bija duplo bolji da realizira 20%svojih sansi...kojih je u hajduku zadnje dvi tri sezone ionako malo

je,je.cini se da je rukavina proigra u zadnjih par utakmica i konacno pocea zabijat zbog cega je i doveden,a kalinic lagano pada u formi i ne trudi se bas nesto.ma ide mi taj igrac na zivce.kale odlazi
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 16:47:11

Afro Galeb wrote:
vilibor wrote:
Godfather wrote:
Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:

ma daj Afro nemas pojma.
KALE OSTANI

je,je.cini se da je rukavina proigra u zadnjih par utakmica i konacno pocea zabijat zbog cega je i doveden,a kalinic lagano pada u formi i ne trudi se bas nesto.ma ide mi taj igrac na zivce.kale odlazi

potpuno se slazen. jebe se njemu za hajduk.....vozi bemburu i diga je nos u nebesa cin je bilic reka da ceu repku on i onaj idiot mandukic...sta se mene tice najbolji napadacki dvojac ove sezone je rukavina-verpakovskis a jedino zasto nisu dosli do izrazaja je upravo mafija u klubu jer dovoljno je samo vidit njihovu minutazu iznat ce se razlog-uglavnon su zamjene
i zato hajduk nece nikad na zelenu granu zbog managera koji drze lovu i odreduju ko ce igrat. No
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 17:03:26

moran usput napomenit da je jarni tu obicna lutka na koncu ako se sitite na pocetku sezone je kandidira i za sastav iako ima 40god affraid
triba ostavit samo rukija vepra i jos neko vrime andrica i cernata a sve ostale invalide, bogalje branice i jedno desetak defenzivnih veznih prodat ili poslat u pole da kopaju loze i uzgajaju hajdukov plavac mali pa tako mozemo napravit baren brend od vina , vino"hajduk"

jos cu samo napomenit da san zadnji put bija na hajduku protiv shelbourna i nisan in moga oprostit poraz jer se u trecen kolu tribalo igrat protiv najjaceg i meni najdrazeg kluba na svitu:::: DEPORTIVO LA CORUNA
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 17:04:48

http://www.youtube.com/watch?v=mqnliVF4jSk&feature=related
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 17:18:25

vilibor wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=mqnliVF4jSk&feature=related

evo stavia sam ti ovako.jebote koji komentator

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll

Last edited by Afro Galeb on Fri 25 Apr - 20:33:16; edited 3 times in total
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 17:22:47

pogledat cu to kad dobijen dsl i ovako dosta cekan koja je to utakmica
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 20:29:18

vilibor wrote:
pogledat cu to kad dobijen dsl i ovako dosta cekan koja je to utakmica

deportivo-milan 4-0
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 25 Apr - 20:52:52

sa obzirom na financije hajduka sastavia sam jednu postavu kakvu bi volia da bude iduce sezone.igraci su postavljeni u taktici 4-4-2

golman-danijel subasic (nije neka velika odsteta,a bolji je od starkelje balica i onog sta igra priko veze varvodica)
desni bek-darko miladin (istice mu ugovor na lito,a bez obzira sta ima godina nije los)
livi bek-?
centrali obrambeni-mario maloca (triba ga istrpit neko vrime i bit ce on dobar)
centrali obrambeni-boris zivkovic (bez njega je hajdukova obrana nula)
zadnji vezni-srdan andric (konacno je pocea igrat kako je igra prije nego je otisa u grcku)
vezni-florin cernat (pod svaku cijenu ga triba zadrzat jer on hajdukovoj igri daje posebni stih)
livo krilo-drago gabric (mozda nema potencijala za repku ali moglo bi bit sta od njega)
desno krilo-?
napadac-ante rukavina (ante je pocea dobro igrat i zabijat tako da triba ostat)
napadac-?

e sad ova 3 upitnika.mislim da bi to tribali bit neki mladi stranci bilo brazilci,argentinci ili afrikanci jer u hnl-u
nema bas nekih velikih potencijala.takoder nisam stavia kalinica jer bi tia da se proda mada tesko za onih
famoznih 10 milja.njegovom prodajom bi se mogli popunit upitnici mladim perspektivnim igracima.takoder
na klupi bi tribali bit svi igraci mladi od 21 god iz omladinskog pogona i koji sa strane
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Sun 27 Apr - 0:25:11

a riva a riva depor!!!!!!!!!!!!!!!! cheers

deportivo.barca 2:0
barca nije ni prnula

valja napomenit da je ovo deporu 6 ili 7 pobjeda zaredon. nadan se da ce uvatit kup uefe pa makar ispala sevilla i da ce se vratit na staze slave sa kojin dobrin pojacanjen.
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Sun 27 Apr - 0:41:16

s obziron da necemo imat previse love sastav i nije toliko los.
cernata rukija i andrica bi i ja ostavija. miladin je prije bija dobar(2000-01) pa njega i subasica triba jos provjerit a gabric ako vec ne zna igrat baren trci maloca je pod velikin upitnikom a zivac-mesar je baren iskusan
hajduk triba posudivat igrace kao getafe i to posto poto ofenzivne vezne koji znaju sta ce sa balunon a ne da dodu tamo neke budale popizdia i natjecu se ko ce vise napucat balun u zrak
koji kurac uopce igraju linic rubil ljubicic pa onda s njima i gabric i anric
sta ce nan toliko destruktivaca triba nan novi kranjcar i dva brza krila( a di je utekla srna)
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Sun 27 Apr - 0:47:48

40.1% Possession 59.9%
24 Shots 10
6 Shots on target 1
0 Saves 2
4 Corners 2
16 Fouls 15
2 Offsides 1
1 Yellow cards 4
0 Red cards 0
15 Tackles 17
331 Accurate passes 483
77 Bad passes 98

ovo je statistika utakmice depor-barca depor manje grisi i boje iskoristava sanse iako ima manji posjed baluna i iako nemaju puno dodavanja (fale in guardado i valeron) i iako igraju uglavnon defanzivno pogotovo protiv jacih (5-4-1 ili5-3-2) ka i hajduk ali makar koriste kontre i znaju nesto odigrat ocu rec iako su igrali "defenzivno" potpuno su nadigrali barcu-pogledajte suteve
Back to top Go down
View user profile
Afro Galeb
Moderator

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Sun 27 Apr - 13:33:57

vilibor wrote:
40.1% Possession 59.9%
24 Shots 10
6 Shots on target 1
0 Saves 2
4 Corners 2
16 Fouls 15
2 Offsides 1
1 Yellow cards 4
0 Red cards 0
15 Tackles 17
331 Accurate passes 483
77 Bad passes 98

ovo je statistika utakmice depor-barca depor manje grisi i boje iskoristava sanse iako ima manji posjed baluna i iako nemaju puno dodavanja (fale in guardado i valeron) i iako igraju uglavnon defanzivno pogotovo protiv jacih (5-4-1 ili5-3-2) ka i hajduk ali makar koriste kontre i znaju nesto odigrat ocu rec iako su igrali "defenzivno" potpuno su nadigrali barcu-pogledajte suteve

e ovo je stvarno za svaku pohvalu.Forza Deportivo lol!
Back to top Go down
View user profile
Godfather

Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 28 Apr - 21:59:29

vilibor wrote:
moran usput napomenit da je jarni tu obicna lutka na koncu ako se sitite na pocetku sezone je kandidira i za sastav iako ima 40god affraid
triba ostavit samo rukija vepra i jos neko vrime andrica i cernata a sve ostale invalide, bogalje branice i jedno desetak defenzivnih veznih prodat ili poslat u pole da kopaju loze i uzgajaju hajdukov plavac mali pa tako mozemo napravit baren brend od vina , vino"hajduk"

jos cu samo napomenit da san zadnji put bija na hajduku protiv shelbourna i nisan in moga oprostit poraz jer se u trecen kolu tribalo igrat protiv najjaceg i meni najdrazeg kluba na svitu:::: DEPORTIVO LA CORUNA

i ti ides nesto pametovat, a na utakmice uopce ne ides!!

svi ste vi isti i afro i ti,itd. samo idete na utakmice kad je hajduk dobar ili kad igra s dinamom.
vi niste Torcida, vi ste obicni jadnici koji vole Hajduka samo kad pobjeđuje.

I KAD GUBE I KAD TUKU UVIK VIRNI SVOM HAJDUKU

I da naravno: KALE ostani!!!!!!!

TORCIDA Dobri
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 28 Apr - 22:23:54

zato najbolje ne ic nikako, ka ja, lipo glean prvih pet minuti, ako sta valja gledan jos 5 ako ne pribacin "na veceru za 5", srica stami je TV na obzoru kad san u kuzini
Back to top Go down
Godfather

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 28 Apr - 22:28:38

pekny halan wrote:
zato najbolje ne ic nikako, ka ja, lipo glean prvih pet minuti, ako sta valja gledan jos 5 ako ne pribacin "na veceru za 5", srica stami je TV na obzoru kad san u kuzini

no comennnt
Back to top Go down
View user profile
toni091

Number of posts : 1
Registration date : 2008-04-28

PostSubject: o hajduče   Mon 28 Apr - 22:31:30

hmmmm, hajduk, očito da je to najnovija bolnica u našem splitu, ima čak 2 manje pacijenta od firula čini mi se
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 28 Apr - 22:35:09

Godfather wrote:
pekny halan wrote:

no comennnt

jesi li ti viran hajduku ili pak necemu drugome lol!
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 28 Apr - 22:36:23

Godfather wrote:
pekny halan wrote:

no comennnt

sinoc san gleda Real-Atletic Bilbao, to je utakmica, jebote koja igra, prosla mi je u 5 minuti, i stvarno bi da novce i novce da mogu onako nesta uzivo gleat, pa milina jedna
volin Hajduk ali volin i dobar nogomet, a cinjenica je da Hajduk ne igra dobar nogomet, a ako moram birat izmedju 90 minuti trcanja za balunon ko corave kokosi i gledanja vecere za 5 koja je u slicnon rangu sta se utjecaja na moje strpljenje tice, onda glean veceru i po mogucnosti nesta pojiden usput
Back to top Go down
Godfather

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 28 Apr - 22:44:35

pekny halan wrote:
Godfather wrote:
pekny halan wrote:

no comennnt

sinoc san gleda Real-Atletic Bilbao, to je utakmica, jebote koja igra, prosla mi je u 5 minuti, i stvarno bi da novce i novce da mogu onako nesta uzivo gleat, pa milina jedna
volin Hajduk ali volin i dobar nogomet, a cinjenica je da Hajduk ne igra dobar nogomet, a ako moram birat izmedju 90 minuti trcanja za balunon ko corave kokosi i gledanja vecere za 5 koja je u slicnon rangu sta se utjecaja na moje strpljenje tice, onda glean veceru i po mogucnosti nesta pojiden usput

Onda daj novce i novce pa ajde pogledat el clasico.
A sta se tice usporedivanja Reala i Hajduka to je ko da usporedujes Ferrari i Opel i mislim da to nema smisla.
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Mon 28 Apr - 22:46:45

Godfather wrote:
pekny halan wrote:
Godfather wrote:
pekny halan wrote:

no comennnt

Onda daj novce i novce pa ajde pogledat el clasico.
A sta se tice usporedivanja Reala i Hajduka to je ko da usporedujes Ferrari i Opel i mislim da to nema smisla.

kako nema smisla da nema smisla to bi znacilo da uopce ne igraju isti sport scratch
normalno da se moraju usporedivati inace bi svaka budala mogla rec da je hajduk bolji od reala
Back to top Go down
View user profile
vilibor

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Fri 16 May - 23:32:39

kalinicu ajde ca da ne kazem:
mars u picku materinu...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Today at 2:49:25